Ovacık Mahallesi Zafer Caddesi No:9/3 Kırıkkale Türkiye
+90 318 212 01 71
info@hegmed.org.tr

“Bağımlı olma Kendin Ol Projesi” Frankfurt eğitimleri tamamlandı

HEGMED

Genel

“Bağımlı olma Kendin Ol Projesi” Frankfurt eğitimleri tamamlandı…

Avrupa Birliği Bakanlığı Eğitim ve Gençlik Programları Gençlik Projeleri kapsamında desteklenen “Bağımlı olma kendin ol ”  isimli projemizin Yutdışı eğitim ve Seminer çalışmalarını Temmuz Ayının içinde Almanya’ nın Frankfurt şehrinde gerçekleştirdik.

Projemize, Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcı vekili Ali Önüş , Adalet Bakanlığı  Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü Eğitim Dairesinde Tetkik Çiğdem Ekici Şavaş, Hayat Boyu Eğitimi Geliştirme ve Meslek Edindirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Doğan, Kırıkkale Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Muradiye Oral ve derneğimizin üyesi olan öğretmen, sosyolog, psikolog ve sağlık çalışanı üyelerimiz katılmıştır.

Projemiz kapsamında Frankfurt şehrinde  bağımlılıkla ilgili alanda hizmet veren kurumlar yerinde ziyaret edilmiş olup bu alanda eğitim ve seminer çalışmalarında bulunmuştur.

Proje ortaklarımız Se-Ta Academy ve Edutalens Eğitim Vakfı katılımcılarıyla projemize bir çok katkıda bulunmuştur.  Projemize katkıda bulunan ortaklarımıza ve katılımcılarımızın tamamına ve dernek üyelerimize katkılarından dolayı derneğimiz adına çok teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın